تحویل سریع به سراسر کشور
تضمین کیفیت محصولات
محاسبه آنلاین قیمت
محاسبه انلاین قیمت
پذیرش ۲۴ ساعته
ضمانت رضایت مشتری

تحویل سریع

مجتمع چاپ كهن به واسطه بهره مندی از دستگاه های به روز و نيز كامل بودن خدمات تكميلی، سرعت زيادی درانجام و تكميل پروژه های چاپی دارد كه اين امر به نوبه خود فاصله بين سفارش تا تحويل را می كاهد. در كنار اين مزيت شما می توانيد با انتخاب شيوه تحويل در كم ترين زمان ممكن محصول خود را سريع و البته سالم تحويل بگيريد!

 تحویل سریع
محاسبه انلاین قیمت

محاسبه انلاین قیمت

محاسبه هزينه پروژه های چاپی هميشه دغدغه اصلی مشتريان و كارشناسان طراحی و چاپ بوده است عملياتی تقريبا وقت گير كه عموماً در مركز توجه هم نيست .اما براورد هزينه عاملي مهم براي اقدام به چاپ است، اين سامانه خدمتی جديد در قالب سيستم محاسبه قيمت آنلاين به شما ارائه مي دهد تا شما با اگاهی و اطمينان بيشتری اقدام به چاپ نماييد!

بهترین قیمت ها

در فرهنگ ما هميشه واژه بی كيفيت با واژه ارزان يكسان معنی مي شده از آنجایی که هزينه پروژه های شما در irankohan.ir كمترين قيمتی است كه مي توانيد نسبت به سایر چاپخانه ها پرداخت كنيد، در عین حال بدليل استفاده از دستگاه های به روز و مواد اوليه مرغوب در كنار شيوه های بهينه اجرا و نيز نوع سرويس نگهداری محصول شما از کیفیتی مطلوب برخوردار است!

بهترین قیمت ها
گارانتی خدمات چاپ

گارانتی خدمات چاپ

ما به پشتوانه دستگاه ها و ماشین آلات به روز و شیوه صحیح سرویس و نگهداری آن ها، همچنین استفاده از مواد اولیه مرغوب( کاغذ،تونر،مرکب ...) اطمینان داریم که چاپ در هر تیراژی از کیفیت مطلوبی برخوردار خواهد بود لازم به ذکر است تجربه و تخصص پرسنل در کنار کامل بودن خدمات پس از چاپ این اطمینان را قوی تر می کند تا جایی که ما تضمین می کنیم در صورت بروز اشکال و ایراد در محصولات سریعاَ جبران خواهد شد!

پذیرش 24 ساعته

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در این سامانه اقدام به ثبت سفارش و ارسال فایل نمایید اگر از مشتریان قدیمی ما باشید آگاهی دارید که این مجموعه دو شیفت کاری در روز های عادی و یک شیفت طولانی در روز های تعطیل دارد با اتصال سامانه به مجتمع چاپ امکان ثبت سفارش و ارسال فایل در 24 ساعت شبانه روز برای شما فراهم آمده است !

پذیرش 24 ساعته
مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

مبنای کاری ما از ابتدا قبل از هر اقدامی، مشاوره و راهنمایی مشتریانمان بوده است . پرسنل و حتی اپراتورهای چاپ ما همیشه سعی کرده اند به مشتریان و مراجعین بهترین پیشنهاد و بهینه ترین راهکار از نظر هزینه و زمان را بدهند . از این رو ما در سامانه irankohan.ir نیز کارشناسانی آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما همچنین ارائه مشاوره در زمینه طراحی و چاپ هستند!

چاپ کهن مجهزترین مجتمع چاپ کشور

  • سیمرغ بلورین دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • سیمرغ بلورین سیزدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • اثر ممتاز جشنواره تخصصی چاپ ایران توسط هیئت داوران
  • لوح تقدیر به عنوان اثر برتر جشنواره چاپ ایران
  • لوح تقدیر از جشنواره و گرامیداشت دویست سال صنعت چاپ ایران