گارانتی و جبران خدمات


 

جهت مرجوع کردن با داخلی 102 تماس بگیرید


 

 

همه ما در مجتمع چاپ ایران کهن سعی داریم تا محصول چاپی شما با بهترین کیفیت،سریع ترین حالت و کامل به دست شما برسد، برای تحقق این امر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. ضوابط و استاندارد هایی راجع به طراحی و چاپ وجود دارد که کسانی که یک محصول چاپی را طراحی می کنند از آن آگاهی دارند، ما نیز در کنار راهنمای طراحی این استاندارد ها را برای شما تکرار می کنیم و حتی المقدور بعد از سفارش شما هنگام چاپ یا حتی در حین چاپ توسط کارشناسان و اپراتورها چک می شوند اما همیشه درصدی از کارها به دلایل غیر قابل کنترل به مشکل بر می خورند . این قبیل مشکلات و عیوب که ناشی از رعایت نکردن استاندارد های طراحی نباشند از سوی مجتمع چاپ کهن قابل جبران و شامل گارانتی هستند که به شرح زیر می باشند. 

 

 

1-جابجایی رنگهای چاپی

 

گارانتی

 

در چاپ دیجیتال (کالیبره نبودن رنگ ها) و در چاپ افست(جابجایی زینک) ممکن است باعث بوجود آمدن همچین مشکلی در چاپ بشود این جابجایی در حد میلیمتر است اما درنهایت محصول چاپی را باطل میکند و مشمول گارانتی جبران است . شما می توانید با عودت دادن محصولی با چنین مشخصاتی آن را بدون هزینه چاپ مجدد نمایید .
 

 

 

2- تغییر رنگ ناشی از نقص دستگاه چاپ دیجیتال.بالاتر از 5 درصد

 

 

درصورتی که رنگ ها در فایل چاپی درست بسته شده باشد اما به دلیل نقص در دستگاه به هر دلیل رنگ ها صحیحی چاپ نشده باشد از نظر کارشناسان ما محصول چاپی باطله محسوب شده و در صورت تمایل شما دوباره چاپ خواهد شد . 

 

 

3-برش اشتباه و خارج از محدوده امن که ناشی از اشتباه اپراتور دستگاه برش باشد .

حتی الامکان در طرح های خود از کادر های ظریف و حاشیه های خاص کمتر استفاده کنید علی الاخصوص برای چاپ کارت ویزیت و محصولات کوچک،علی رغم تلاش و دقت اپراتور ها و عوامل اجرایی ما ، با استفاده از کادر( مخصوصا کادر های نزدیک به حاشیه کار) احتمال بروز و نمایش خطای احتمالی برش بسیار است . در صورت استفاده از کادر و حاشیه و خراب شدن کار مشمول گارانتی چاپ نمی باشد. در صورت اجبار کادر یا حاشیه طوری طراحی و استفاده شود ( کوچک و در مرکز به دور از حاشیه کلی کار ) که در صورت بروز مشکل خیلی نمایان نباشد .

 


گارانتی

 در صورت چاپ مجدد فایل های قبلی ، جهت تطابق چاپ جدید با چاپ قبلی حتما نمونه محصول را همراه داشته باشید 

جبران خدمات

خدمات و ویژگی های مجتمع ایران کهن
تحویل به سراسر کشور
تضمین کیفیت
محاسبه آنلاین
کمترین قیمت
پذیرش ۲۴ ساعته
ضمانت رضایت

چاپ کهن مجهزترین مجتمع چاپ کشور

  • سیمرغ بلورین دوازدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • سیمرغ بلورین سیزدهمین دوره مسابقات تخصصی چاپ ایران
  • اثر ممتاز جشنواره تخصصی چاپ ایران توسط هیئت داوران
  • لوح تقدیر به عنوان اثر برتر جشنواره چاپ ایران
  • لوح تقدیر از جشنواره و گرامیداشت دویست سال صنعت چاپ ایران